| niko a întrebat:

Stie cineva cum poti sterge o intrebare de pe TPU?straight face
Ms:* funda:*

3 răspunsuri:
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

S-au pus o mulțime de întrebări pe tema asta pe site. Poți să mai dai o căutare și vei găsi multe întrebări cu răspunsuri în acest gen. În dreapta paginii sus ai scris cu bleu „Contact". Acolo poți să-i trimiți mesaj privat Ralucăi (administratorul) și să o rogi să-ți șteargă contul. În caz că nu găsești opțiunea în dreapta sus, ai aici pagina de contact TPU: http://www.tpu.ro/contact
Baftă!

| Drinni a răspuns:

Selectezi la intrebare:,, caracter irelevant'''dai ''raporteaza'' iar apoi scrii in casuta aia drept de autor si gatahappy... fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raporteaz-o cu caracter irelevant si la detalii scrii "drepturi de autor". A doua zi, cel tarziu, va fi stearsa.