| ღCARMELAღ a întrebat:

Stie cineva o aplicatie camera foto in care atunci cand faci poza, la fiecare 3-4 secunde sa-ti schimbi pozitia si la sfarsit sa-ti iasa o singura poza cu mai multe cadre.DAR SA NUUUUU AIBA CAMERA PE FATA! Prima aplicatie care merge primeste funda garantat. Scz categoria.

1 răspuns:
| xMentalistul a răspuns:

Acest gen de aplicatie nu exista. Daca vrei sa faci un cadru cu mai multe poze de ale tale iti recomand sa faci 4 poze in pozitii diferite si apoi sa faci pur si simplu un colaj cu pozele! https://play.google.com/......ps/details
Program care face colaje efficient si gratuit apoi ti-am explicat cum sa faci. Sper ca am fost de folos; Peace and good luck!