| cristina_9458 a întrebat:

Buna stie cineva un magazin de bijuteri in Ploiesti unde imi pot face gauri in ureche cu pistolul sa nu ma doara? Si cat costa o gaura. multumesc mult

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Invat pe toata lumea care o aud de gaurii in urechii.Du-te scumpete la un spital, vorbeste cu o asistenta, si iti face ea.Ii dai o ciocolata mai scumpa si aia e.O tragi deoparte si o rogi, eu asa am facut.E mult mai sigur happyPentru siguranta ia-ti un ac de seringa la tine, eu asa te sfatuiesc.

| IsabelaIssa a răspuns:

Cauta undeva unde se fac tatuaje.

| aXy99 a răspuns:

Iti fac eu daca vrei, dar nu folosesc pistol, ci o mitraliera.

| cristina_9458 explică (pentru aXy99):

Pa

| aXy99 a răspuns (pentru cristina_9458):

Era gratuit, dar...cum doresti!

| cristina_9458 explică (pentru aXy99):

Numele magazinului si strada ma intereseaza

| DeusCorrupti a răspuns:

Te găurește, te aștepți să nu te doară?

| cristina_9458 explică (pentru DeusCorrupti):

Cu pistolul nu doare