| Curious1324 a întrebat:

stie cineva un site de unde pot comanda lucruri VOCTORIA's SECRET? Adica sa livreze nu numai in Romania, dar si in alte tari. Ca Italia

1 răspuns:
| Mirelanca538291 a răspuns:

Si eu am avut problema aceasta dar,am cautat pe pagina de Facebook de Ex:Victoria's Secret Romania, si am gasit acolo mai multe pagini si am fost atenta la amanunte, si am comandat de pe pagina care mi s-a parut cea mai ok, si am primit produsele originale si in stare perfecta, voi reveni la ei pe viitor cu o noua comand.Ai putea sa faci la fel, Victoria' Secret Italia, si cu siguranta o sa gasesti, daca gasesti in Romania, trebuie cu siguranta sa gasesti si in Italia?