| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy stiti cum se numeste filmul in care Jennifer Love Hewitt(actrita principala din Garfiel) joaca, ea fiind amanta sotului ei. initial fiind cu parul scurt(ca sotie) si ca amanta cu parul lung.happy am vazut doar reclama si n-am apucat sa vad cum se numeste. pls:*

3 răspunsuri:
| Ederuta a răspuns:

Amanta sotului meu...mi se pare(ceva de genu)

| deeandre a răspuns:

Am vazut filmul, a fost dat si pe acasa, cam acum 3-4 saptamani,ma rog, problema e ca nu imi aduc aminte cum se numea... daca imi aduc aminte iti scriu, ok?

| didi_5836 a răspuns:

Adevarul despre iubire se numeste happy