| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare, cum se numeste serialul/filmul in care joaca Jennifer Love Hewitt si este despre un prieten de-al ei care este varcolac.L-am vazut acum 2 seri pe un prog, dar nu gasesc nicaieri serialul.

5 răspunsuri:
| rafyx27 a răspuns:

E o serie de filme :
I know what you did last summer
I still know what you did last summer
I will foverer know what you did last summer (cred)
Ar trebui astea sa fie, stiu ca si eu am vazut putin din el pe ProTv acum câteva seri si altele nu cred ca ar putea fi happy

| crysty1067 explică (pentru rafyx27):

In filmele care mi le-ai dat tu nu exista niciun varcolacstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa fie printre astea:
http://www.port.ro/......son.person

| TeeaCup a răspuns:

Blood and chocolate?

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Filmul se numea Stiu ce ai facut asta-vara