| Kytty_3966 a întrebat:

stiu ca aceasta intrebare a fost pusa de mai multe ori dar, eu am incercat sa dezactivez timeline si nu pot niciodata.Am vazut pe youtube cateva tutoriale in care arata cum se dezactiveaza(developers apps). Eu cand dau la developers apps ar trebuie sa imi apara edit app si nu imi apare.Deci va rog mult daca puteti sa ma ajuntati, sa imi trimiteti link-ul altor tutoriale mai bune, sau poate ati gasit voi alte metode.VA ROG MULT DE TOT!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Timeline-ul de pe FaceBook nu se poate dezactiva, din pacate.

Succes!

| Kytty_3966 explică:

Si eu credeam asta la inceput, dar au mai reusit si altii.

| Husicel a răspuns:

Din câte cred că ști, TIMELINE nu se poate dezactiva și luna asta va deveni obligatoriu pnetru toată lumea.

| cocosweet a răspuns:

Se spune ca de pe 14 feb. toata lumea o sa.l aiba, deci.nu se poate! P.S:nici eu nu il suport!sad