| RyAngel a întrebat:

Stiu ca mai e destul timp, dar vreau sa ma orientez, imi puteti da niste magazine online care sa aiba rochii potrivite pentru banchetul de clasa a opta? Multumesc!

6 răspunsuri:
| Mara78 a răspuns:

Rochii elegante pentru banchet gasesti aici http://www.marissa.ro/catalog/rochii-de-seara-378224

| Octavia1 a răspuns:

Http://www.lightinthebox.com/......ciale_2048 Acestea imi plac mie! Poti alege de acolo lungi scurte sau mai ieftine! Sper ca am fost de ajutor! :*

| LalaKarina a răspuns:

Heei happy. Eu zic ca daca te duci in H&M sau NewYorker; eventul Bershka e de ajuns happy :*