| Idontgiveafucko a întrebat:

Mâine vreau sa ma duc sa îmi cumpăr rochie pentru banchetul de clasa a 12-a.O sa ma duc in București puteți sa îmi spuneți unde găsesc magazine cu rochii multe și la prețuri acceptabile (max 400 de lei).

4 răspunsuri:
| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Cu 400 de lei nu cumperi nimic, acum intelegem ca e banchetul si ca nu ai. dar totusi, recomand Romana sau Calea Victoriei, acolo gasesti.

| CherryOnTop a răspuns:

Magazinul Desire (se afla pe Calea Crângași 17) e genial. Au rochii de la 180-200 de lei in sus. Bafta la gasit rochia perfecta!

| percutor a răspuns:

Vrei sa iti cumperi multe si acceptabile sau una superba?

| Stefi_Stefy_B._1994 a răspuns:

Daca ai mult timp la dispozitie, mergi in mall-uri si intra la fiecare magazin. Ai mai multe variante daca mergi in mall si nu toate magazinele sunt scumpe.