| tuscany166 a întrebat:

Vreau sa imi caut o rochie pentru banchetul de a 8 a, una scurta, dar nu stiu magazine care sa aiba rochii frumoase si de calitate. Daca stiti mi-ar fi de mare ajutor.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi cu ce sa te ajutam, mai ales ca nu spui de unde esti? Mergi prin magazine si cauta ce-ti place.

| tuscany166 explică (pentru darrio2007):

Intrebarea era adresata pentru fete in primul rand. Si in al doilea rand, nu ma interesa neaparat de unde e magazinul, ci daca cineva stie orice magazin care sa aiba rochii de calitate. Nu cred ca va incadrati in acest domeniu.

| darrio2007 a răspuns (pentru tuscany166):

Am si eu o fata si sa stii ca imi mai cere parerea cateodata, asa ca, pe undeva, ma incadrez.

| tuscany166 explică:

Bucuresti de preferat pentru ca acolo sunt cele mai multe magazine.