| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Stiu o fata careia ii place foarte mult de un baiat care este mai mare ca ea cu cativa ani(ea e in clasa a 8a si el e la liceu dar nu stie in ce clasa). Ce sa faca ca sa ii atraga atentia si sa fie cu el, iar parintii sa nu se supere pe ea? Va rog ajutati-ma ca eu nu stiu ce sa ii zic. Funda

Răspuns Câştigător
| AndaKrys a răspuns:

Buna Stefy! Daca tu esti in clasa cu ea,ai putea sa te interesezi prin clasa daca il cunoaste cineva si sa il rogi sa iti dea informatii desore el.big grin Daca nu,incerci alta sursa.winking. Pentru a ii atrage atentia eu spun ca ar fi bine daca ar incerca sa intre in conversatie cu el, facand pe nestiutoatrea, apoi sa inceapa alte discutii cu care sa il captiveze si sa vada cum reactioneaza. Daca vede ca ii merge bine el vrea sa fie cu ea, ca parintii sa nu se supere exista doua modalitati: 1. Nu le spune. 2.Le arata cand de treaba este baiatul respectiv si le arata cat de mult se iubesc.:X Mult succes!happy

3 răspunsuri:
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

O sa vad ce pot face pentru ea dupa sfaturile voastre. Da, cel mai bine ar fi intai sa ma interesez despre el si sa ii zic ei si dup aia vede ea ce mai face. Mersi mult

| perfusion a răspuns:

Păi, să interacţioneze cu el şi totul va merge de la sine.

| AndaKrys a răspuns:

Cu multa placere!winking