| alexutzaalitza a întrebat:

Buna imi place de un baiat mai mare ca mine. NU stiu cum sa ii atraga atentia si nu stiu daca si el ma place. Cum imi pot da seama daca si el ma place si cum ii pot atrage atentia. Mentionez este mai mare ca mine.

Răspuns Câştigător
| qew12 a răspuns:

Indiferent cat de ciudat suna...merge! Te duci la el, il iei in brate, il saruti putin pe gat sa-l starnesti si dupa PAAAACCC! ii dai una intre picioare. Daca a 2a zi mai vorbeste cu tine inseamna ca te placehappy. Succes

| alexutzaalitza explică (pentru qew12):

E putin cam violent dar cred ca o sa mearga.

10 răspunsuri:
| Bubuxx a răspuns:

Fa lucruri ce ar putea sa ii atraga atentia.afla ce filme ii plac de exemplu.chesti de asta.ca sa aveti ce vorbi...vedeti ce aveti in comun.

| SkittlesS a răspuns:

Cu cat mai mare?

| alexutzaalitza explică:

Dau funda.

| Ionut_Victor_1985 a răspuns:

Cati ani ai tu si cati are el? E foarte important de stiut.

| glontz54 a răspuns:

Buna si tie. depinde cu cat este mai mare ca tine. parerea mea este ca tu sa ii dai mici atentii sau poti sa incepi sa vorbesti cu el pe mess sau facebook. nu stiu daca te-am ajutat dar multa baftawinking

| skizzu a răspuns:

Scurt si la obiect...merigi la el si il intrebi daca are prietena...si daca zice ca nu.il intrebi daca se plictiseste diseara ca ii tii de urat. si mergeti si voi la o plimbare.pe parcurs il intrebi daca ar vreea sa fie cu tine.dar daca esti minora nnu tine vrajeala si el e major. whistling

| skizzu a răspuns:

Dar daca re prietena e mai dificil.trebuie sa joci murdar pana ii intri la inima.si dupa il aburesti sa o lase.smug

| LacatLaGura a răspuns:

In primul rand, afla si tu ce-l pasioneaza ( dar nu il strofoca cu intrebari de genul: ce filme iti plac?
in al doilea rand, daca te place, el se comporta mai ciudat in preajma ta. de exemplu, si-a scapat vreodata ceva cand tu erai prin preajma?(nu din neatentie)Daca da, fa cum ti-am zis mai sus. Daca nu, baiatu ala nu te merita.O zi buna sa ai!

| EftemeIonut a răspuns:

Acum depinde si diferenta de varsta dintre voi doi. Daca nu este asa mare nu ar fi prea greu.In schimb daca diferenta dintre voi este mult mai mare atunci ar fi foarte greu.Dar nu dispera! Exista o solutie.Ii poti arata sanii.Merge de fiecare data.