| alle95 a întrebat:

Buna sun Alle si am 15 ani, am un piercing in limba de vreo 6 luni, parintzii mei nu stiu de el, am o intrebare: Daca il scot si il las o luna sau doua, se astupa gaura? l'am mai scos eu asa cate 2, 3 ore si am vazut ca intr'un anumit loc gaura se strange la loc si trebuie sa imping tija sa isi faca loc, dar daca il las mai mult de 2, 3 ore, cum ar fi o luna sau doua as putea face la fel sau va trebui sa fac din nou gaura?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cred ca dupa o perioada mai indelungata vei avea nevoie de o noua gaura. sad
nu cred ca se va astupa de tot... dar oricum
succes!

| madalicious a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa lasi cercelul in limba, pentru ca gaura se va astupa intr-o saptamana, nu de tot dar se va astupa, si nu vei mai sti unde sa bagi cercelul, deci, iti dai seama ce se intampla daca il scoti pentru 1-2 luni, ramai fara, si va trebui sa faci o noua gaura pentru cercel.

Bafta!

| RainBow_2697 a răspuns:

laughing nu stiu.si tu m`ai ajutat pe mine cu chestia asta cu pirsu in limba.cred ca o sa ai nevoie de o alta gaura dupa un timp.

eu mi-am facut de 2 saptamani un pierce in cartilaj.la cateva zile dupa ce mi-ai facut gaura, am scos cercelu care mi l-a dat acolo pentru a`mi pune un pirs.si cand am scos cercelu` si am vrut sa`mi bag pirsu de abia a mai intrat.si m-a durut cand am apasat sa fac din nou gaura.si a trebuit sa` mi fac alta gaura.

| IloveCats a răspuns:

O sa se astupe.Mai mult ca sigur.Doar daca vrei sa-ti refaci gaura dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaura in limba iti trebuie tie?
Si ce intelegi cu cercelul ala acolo? Te face mai desteapta?
In loc sa iesi in evidenta cu eleganta ta, ca doar faci parte din sexul frumos.