| Nuconteazanumelemeu1 a întrebat:

Sunt Andreea si am 14 ani(trec in clasa a 8-a). Luni dimineata trebuie sa mergem la scoala sa spalam bancile.Nu stiu cum sa ma comport cu colegii mei.Eu sunt o fire copilaroasa si vreau sa par putin mai "coapta la minte".Cum ar trebui sa vorbesc...? Vreau sfaturi.In ce banca sa stau? Pana acum in toi anii am stat in prima banca pentru ca se vede bine la tabla si pentru ca invat cel mai bine din clasa(nu vreau sa ma laud,dar va zic de ce am stat in prima banca).Anul acesta as vrea sa stau tot in prima banca,dar nu stiu ce forma au bancile astea noi si nici cum vor fi asezate. Dati-mi si mie,va rog,o poza cu o astfel de banca... si daca stiti, sa-mi zice-ti cum vor fi asezate.Cat mai multe sfaturi,va rog, sa-mi dati. Pupici dulci!kiss**

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Salut Scuza ma ca ti zic dar cum adica te duci sa speli bancile?! Scoala respectiva nu are Femeie de Serviciu? Ce esti esti tu? eleva sau femeie de serviciu?! Eu in locul tau nu m as duce nici decum! Pai cum sa te imbraci? daca te duci sa speli bacilelaughingintr un trening ceva ca doar nu ai sa mergi cu ceva elegantlaughingDar inca odata iti spun cum adica te duci sa speli bancile?! Esti eleva ori femeie de serviciu? Wc urile nu va pune sa le spalati?

| Nuconteazanumelemeu1 explică (pentru VadTot):

Mersi.happy

| VadTot a răspuns (pentru Nuconteazanumelemeu1):

Sa nu care cumva sa te duci sa speli Bancilelaughing ok?

| Nuconteazanumelemeu1 explică (pentru VadTot):

Sa stii ca nu ma duc... te pup dulcekiss

| cristynacris a răspuns:

Buna. eu zic ca ar trebui sa vorbesti normal dar nici urat.as zice sa stai in a doua baca.si banile nu sunt rele sunt chiar bune si mai bine sa te imbraci intr-un trening

| Nuconteazanumelemeu1 explică:

Am uitat sa intreb cu ce sa ma imbrac...

| Nuconteazanumelemeu1 explică:

Faza e ca eu sunt de la sat, iar femeia de servici e una din cele mai proaste din sat, imi pare rau sa zic asta. Daca m-ai putea crede:ea nici nu matura pe jos! Stam noi, elevii, dupa cursuri si facem curatenie.Asa mi-a zis si mama, sa nu ma duc, dram-as duce sa vad ce mai zice diriga, ce mai trebuie sa facem pentru scoala... chestii de astea.Imi poti raspunde, te rog, si la celelalte intrebari?:d