| Chetys a întrebat:

....Sunt atrasa de baieti mai mici ca mine ...nu cu mult cu, cateva luni sau maxim un an.bine nu tot timpul alteori imi plac si baieti de varsta mea sau mai mari cu un pic crede`ti ca ar trebui sa ma ingrijorez? dau fundita multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Nu,e normal. Dragostea nu are vârstă. Nimeni nu-ți poate îmipiedicca să iubești o persoană mai mică ca tine.Eu cunosc o femeie care este cu 6 ani mai mare decât soțul ei(mă rog, viitorul soț)și tot se iubesc.
Iubirea nu are limite.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Nu. Doar de la 3 ani în jos începe să devină suspect. Probabil tipii respectivi arată de vârsta ta chiar dacă vă desparte o mică diferenţă de vârstă şi de aceea te atrag. E normal, stai liniştită.

| realistul01 a răspuns:

Nu cred ca ar trebuie sa te ingrijorezi, pietena mea spre exemplu este mai mare ca mine cu citeva luni, dar e ok, iar tu la fel, esti normala

| MrSebastian a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa te ingrijorezi de asta.(iubirea nu are varsta)