| s1s2s3 a întrebat:

Sunt baiat am 17 ani si am Sfarcurile umflate.La frig atingere se fac mici si normale le am de la 14 ani si sunt destul de disperat oare dispar de tot si o sa le am normale mici? Nici la strand nu pot merge...Va rog ajutati-ma.Multumesc

5 răspunsuri:
| RobertLolza a răspuns:

Buna! Nu e nici o problema! Si eu sunt la fel - exact ca tine! Umflate adica nu ai sfarcuri nu? Poate esti si un pic grasut ca mine si de aceea, dar nu e nici o problema

| s1s2s3 explică:

Salut! NU am sfarcuri dar sunt unflate, nu sunt gras am doar 57kg

| Cata2o12 a răspuns:

Crezi ca daca se v-a lasa de asa numita "laba" ii vor trece acele sfarcuri? vor ajunge la normal?

| deatheinhell a răspuns:

Stai ca iti spun eu ce se intampla Lasa asa numita "laba" sau masturbare mai usor cand ai inceput sa te masturbezi sperma abia se forma si hormonii s-au umflat asa se intampla si la fetele care isi incep viata sexuala de la 13, 14, 15 ani Las-o mai usor cu fetele sau cu uitatul la filme porno

| Cata2o12 a răspuns (pentru deatheinhell):

Daca se va lasa de filme porno, crezi ca ii vor trece acele sfarcuri unflate? Vor ajunge la normal?