| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 17 ani si am sfarcurile umflate Nu le mai suport sincer, stiu ca e un proces al pubertatii la fel ca, cosurile. Oare acestea vor trece de la sine? la frig se fac mici, normale iar apoi se umfla nu ma dor.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Masaj cat mai mult.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Inca o cauza poate fi si dereglarea hormonala happy Eu te sfatuiesc sa consulti un medic sa iti de-a un diagnostic...
De obicei dupa varsta de 19 ani e mai putin probabil sa se mai poata remedia hormonal o astfel de problema.
Un control endocrinologic e obligatoriu.
Bafta kiss

| Sl1pKnoT a răspuns:

O.o Lol! Eu am avut problema asta la 13 ani.

Răspuns utilizator avertizat