| Catacata7799 a întrebat:

Buna,sunt baiat si am 15 ani, cu ce pot sa ma imbrac in prima zi de liceu? Dati-mi idei!

Răspuns Câştigător
| 4343gddhkied a răspuns:

Blugi, un tricou si o pereche de tenisi.(asortare, cauta multe fete in ziua de azi straight facelaughing!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Blugi clasici si un tricou normal. Ambele foarte curate.

| Catacata7799 explică (pentru neutrino):

Normal,doar nu de la ghena laughing

| ElenaSA a răspuns:

Cu pantaloni si cu o bluza alba sau albastra lucrata modern. Nu incerca sa intreci masura chiar din prima zi cu tinute extravagante.

| LoveYou7784 a răspuns:

Pai blugi, tenesi și o cămașă (y) cred ca ar fi destul de okee pentru prima zi