| hadasan a întrebat:

Buna dati-mi niste idei cum sa ma imbrac in prima zi de liceu (nu vreau sa fie extravagant si nu vreau rochii sau fuste ca nu am)

7 răspunsuri:
| Laura_6128 a răspuns:

Daca nu este foarte frig afara iti poti lua o camasuta cu o curea stransa si niste blugi pana cu o pereche de balerini!

| xClementine a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W4wxKnUgrJQ Poti sa incerci outfit-ul de la 1:30.
Sau cel pe care ti-l recomand, outfit-ul de la 3:56. (http://www.youtube.com/watch?v=3bZ-JeCEbCQ&feature=related)

| Deutsa56 a răspuns:

Jeansi conici. o bluzita draguta...chiar si o vesta. O geaca de piele(daca ai) si niste tenesi.

| Diana06 a răspuns:

Ia'ti o camasa alba la care sa adaugi o curea neagra si niste jeansi lungi si stramti suscces la liceu:X

| laraxlena a răspuns:

Poti sa iti iei haine de firma caci o sa se uite tipele alea cool, si nu uita sa cumperi revista cool girl, acolo sunt cele mai bune sfaturi pentru moda, asa o sa fi al moda in prima zi de liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. parerea mea: un tricou cu un imprimeu dragut, niste blugi putin mai mulati ca vin mai bine pe corp, si in picioare niste converse. eventual cu o esarfa sa se asorteze cu imbracamintea.si daca e mai frig afara cu o geaca, merge bine happy. bafta la haine laughing love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa porti ceva clasic, combinatii de culori neutre cu accente puternice, care sa fie tineresti si potrivite pentru scoala, in acelasi timp. Te poti inspira de pe Fabuloasa.ro:
http://www.fabuloasa.ro/......b-250-lei/