| alexandruemanuel21 a întrebat:

Bună! Sunt băiat și am nevoie de ajutor din partea voastră. Peste câteva zile este ziua celei mai bune prietene. Și vreau să pun pe
story un videoclip cu toate pozele pe care le-am făcut cu ea dealungul anului,și as avea nevoie de o melodie pe fundal. Repet,suntem doar prieteni. As vrea o melodie în engleză,dar care să nu fie de dragoste. Cine știe câteva piese, as vrea să mi le recomande aici. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca să nu fie ințeles greșit mesajul, propun să pui o melodie fără text, ceva de genul:

https://www.youtube.com/watch?v=86BmSaXZMHw

| ionur a răspuns:

Stai ca caut acum ceva frumos pentru voi

| alexandruemanuel21 explică (pentru ionur):

Bine,aștept!

| ionur a răspuns (pentru alexandruemanuel21):

Doamne laughing)))))) iartă ma te rog frumos am uitata de tine laughing))))) acum mi-am adus aminte ca trebuia să-ți caut o muzicalaughing)))) stai sa caut și îți pun aicia promit.