| InoTkd95 a întrebat:

happy Sunt clasa a 8-a si as vrea sa intru la liceul national Constantin bratescu, constanta pe profilul de stiinte sociale? Cei care sunt pe acelasi profil, imi puteti spune ce parere aveti? Accept pareri si din partea celorlalti liceeni chiar daca sunt pe alt profil. credeti ca am ales bine? Nu imi place matematica, sunt mai mult pasionata de limbile straine ( la acest liceu voi face engleza intensiv). Media mea momentan este de 9, 60, depinde ce voi face la examene. Astept idei. happy

1 răspuns:
| Raresq123 a răspuns:

Trebuia sa te muti mai de mult la liceu si dadeai un test de admitere /.cu media pe care o ai intrii la cel mai bun liceu din oras, ...deci funda?big grin