| AnnnnnaXD a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si locuiesc in Bucuresti.Am media aproximativ 9.50 si vreau sa merg la un liceu cu profil matematica-informatica.Voi ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| crissu2314 a răspuns:

De recomandat este sa te ghidezi pentru profil dupa materiile care sunt favorizate de tine, si astfel in liceu nu vei avea nici-o problema. mult succes

3 răspunsuri:
| Letty18 a răspuns:

Colegiul National de Informatica Tudor Vianu

| nhgvhyg a răspuns:

Sa nu faci Matematica-Infirmatica. Acum esti inca la gimnaziu. si eu ziceam la fel ca tine si acum...

| sakestar a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci pe viitor. daca iti place matematica sau informatica poti sa urmezi un liceu pe profil de mate info dar daca vrei sa fi mai relaxat in liceu iti recomand cu incredere filologia