| MorenytaShuttUp a întrebat:

Hei. Am o mare problema. Nu stiu ce se intampla cu iubitul meu. De la o vreme e foarte schimbat si se poarta foarte diferit. Cu toate ca pana cum ne era bine, de la un timp a inceput sa caute mereu cearta, sa se ia de mine din orice, sa-mi impuna unele chestii, sa-mi vorbeasca urat ba chiar sa imi mai scape cate una. Imi spune mereu ca il insel, ca il mint, ca eu vb cu altii si lucrurile astea ma dor. Cum poate sa-mi spuna asta dupa apropae un an de relatie? :'( sad + ca nu mai vrea sa facem dragoste, n-am mai facut de 4 luni, si el ma tot respinge, zice mereu ca ne riscam prea mult, ca daca raman gravida, ca lui ii e frica si etc, gaseste diferite pretexte cu toate ca pana acum nu facea asa si nu-i pasa ce se poate intampla. Chiar nu stiu ce se intampla cu el. De inselat stiu sigur ca nu ma inseala dar de ce se comporta asa? S-a saturat de mine sau? Nu stiu ce sa mai cred. sad De vreo 2-3 luni a inceput sa se schimbe foarte mult si sa devina din ce in ce mai rau, mai posesiv, mai gelos, mai orgolios. Nu ma mai inteleg cu el. Am incercat sa vorbesc cu el, dar mereu imi spune ca mi se pare mie sau ca e vina mea cu toate ca eu nu i-am dat motive sa faca lucrurile astea. Nu am ridicat niciodata (de cand sunt cu el) ochii din pamant spre un alt barbat. Acum e romatic si tandru si intr-un minut se face rau si rece. sad Ce se intampla cu el? Oare ce are? sad Ajutati-ma va rog!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu te iubeste si te considera o fiinta inferioara lui. Nu este o relatie de pastrat, te va bte tot mai des si tot mai rau pana te va omori, daca nu pleci la timp. Si niciodata, in viata ta sa nu mai stai cu ochii plecati intr-o relatie. Intotdeauna sa stai cu capul sus si sa fii demna.

| Oana92 a răspuns:

Nu stiu ce are, dar nu inteleg de ce mai ramai langa el. Trebuia sa pleci dupa prima palma sad De ce naiba ramai langa un om care te loveste?

| LoveSleep a răspuns (pentru Oana92):

O lovește din dragoste.

| Oana92 a răspuns (pentru LoveSleep):

Daaa...loviturile sunt manifestarile ale dragostei. Sa vezi cand o sa o iubeasca si mai mult, cand o sa o divinizeze cum o sa fie...O sa treaca de la palme la pumni si picioare. Asa, de drag oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intretii? Ce are de castigat din relatia cu tine? Ce s-ar schimba in viata lui, in mod negativ, daca te-ar parasi? Pentru ca ala este singurul motiv pentru care mai sta cu tine.

| NameHarris a răspuns:

Cu sigutanta nu mai vrea sa fie cu tinwinking

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

1. Întrebare: Cum se numește soția care știe în ori ce moment unde este sorul?
Răspuns: Văduvă!
(era un banc)
Morala: Ai spus: "Știu sigur ca nu ma inseala". Cum poți sti sigur?
2. In general "Hotul striga Hot"!
și în final 3. Ce te deranjează mai mult: ca te bate si te tratează ca pe o proprietate sau sa fi fără el? (în cazul în care crezi ca 1 an de relație e mult, iți spun ca unele relații au doar preludiu într-un an)

| dayly5991 a răspuns:

Daca iti mai "scapa cate una" cum zici tu, ar cam fi cazul să-i dai papucii