| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curioasa cam pe la ce varsta poti scapa de cosuri, daca se poate.Am 19 ani si de ani de zile incerc tot felul de masti,creme,mananc cat se poate de sanatos,evit prajelile, grasimile dar nimic nu are efect la mine. Aveti ceva sfaturi? happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mergi la un medic dermatolog cel mai bine. Cremele pe care le iei tu pot sa nu fie compatibile cu problemele care-ti scot cosuri.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Sfatul meu este sa mergi la un medic dermatolog. El este singurul in masura sa-ti spuna ce trebuie sa faci.
Succes!