| Aandr33a a întrebat:

Ce îmî recomandați pentru a "scăpa" de coșuri? Ceva măști, creme, loțiuni?

Răspuns Câştigător
| caterinasmile a răspuns:

Eu atunci cand aveam cosuri foloseam gel scrub de la Nivea si tonic pe baza de aloee vera de la Lara. Ma dadeam deseori cu crema de galbenele, zeama de lamaie si miere de albine (fiecare separat ) pentru ca le usca mai repede.
http://sideris.ro/......tru-acnee/ uite astea sunt alte cateva sfaturi!
succes!
FUNDA?

1 răspuns:
| d3javw a răspuns:

Http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-puncte-negre aici cauzele si remediile impotriva cosurilor si a punctelor negre