| NoWayToDie a întrebat:

Buna, sunt din Brasov si am 15 ani. sunt o persoana extrem de timida chiar daca de multe ori incerc sa depasesc acest lucru nu prea imi iese, ma pierd total in fata unei persoane, nu stiu ce sa mai spun, ma balbai. Sper ca puteti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| FloRRe a răspuns:

Neatsa Shttef! >big grinbig grin< :*

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hey. eu zic sa te gandesti putin. nimeni nu te mananca. nu poti sa te ascunzi o viata sub pretextul ca esti timid. viata foarte rar ofera o a doua sansa. desi lupta pentru prima si nu o crede de la inceput o cauza pierduta. Nu iti e ciuda cand vezi alti baieti ca se simt in largul lor oriunde? pai u dc nu te-ai simti? totul trebuie sa porneasca din tine.

| DoamnaGărgă a răspuns:

Heii happy...si eu sunt di n bv...imi dai sh mie id tauhee hee?

| Duster_2983 a răspuns:

Buna! daca zici ca esti din brasov poate t-asi putea eu sa te scot in lume happy... da-mi add iuly_cena15 yahoo id