| DennyD13 a întrebat:

Buna,Sunt din Focsani, vreau sa fac pregatire la desen, imi puteti recomada o profesoara?
Va rog frumos!

5 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu sunt din Focsani. de ce vrei pregatire la desen?raised eyebrows

| DennyD13 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Pentru ca vreau sa ma perfectionez in arhictectura!

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru DennyD13):

Aa.sad nu stiu ce sa spun..de ce nu incerci cu profesoara ta? sau la liceul ..arte ala..nu sunt profesori buni acolo sa te ajute?

| DennyD13 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

La profesoara me de desen in nici un caz, iar la liceul de arta pot sa fac pregatire, dar mai intai imi trebuie un profesor care sa ma ajute!

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru DennyD13):

sad nu te pot ajuta.