| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperata am o problema foarte mare.De cateva luni tot incerc sa scap de paduchi si lindini va rog ajutati-ma dati-mi niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.

Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului

Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.

Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.
Pup

4 răspunsuri:
| Inimadefata a răspuns:

Wooow,e foarte grav...Paduchi? :-| pai sunt in farmacii niste sampoane care te ajuta sa scapi de chestiile astea.Nu stiu daca functioneaza pentru ca nu am astfel de probleme, dar cred ca ar trebui sa incerci. Sper ca te-am ajutat
Fundita? puppy dog eyes

| Doinita_Tudor_1974 a răspuns:

Rusinos... De paduchi scapi cu gaz si de lindini trebuie sa ti-le ia cineva de pe firele de par.

| Diiiiiiiu a răspuns:

Http://www.roportal.ro/articole/cum-sa-scapi-de-paduchi-4923.htm sper sa te ajute. Dar ``lindini `` nu stiu ce sunt.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Diiiiiiiu):

A gresit, poate a vrut sa spuna lindene.Acestea sunt ouale de la paduchi.