| batmanprettygirl a întrebat:

Sunt in clasa a-7a iar de la anul' vreau sa ma transfer la o alta scoala deoarece la scoala la care invat acum, profesorii nu-si fac treaba cum trebuie si nu inteleg mai nimic la anumite ore. E ok, daca ma transfer dintr-a 8-a?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti convinsa ca numai ei sunt de vina ca tu nu intelegi la anumite ore?

| batmanprettygirl explică (pentru darrio2007):

Pai, la geografie profa vorbeste la telefon si ne pune pe noi sa predam. Fiecare elev cate o tara. La engleza profa e nebuna, nu prea vine la ore si daca vine sta si se uita la noi. La mate facem anumite problema la geometrie iar la test ne da mult mai greu.

| darrio2007 a răspuns (pentru batmanprettygirl):

Mda! Ai dreptate.

| MosIonRanga a răspuns:

Da, nu vad o problema in asta, daca nu intelegi nimic la ore e bine sa te transferi mai ales ca ai examen la anul.

| TequilaVodka a răspuns:

Dupa parerea mea, degeaba te transferi, deoarece ai pierdut materia scolara din clasele mici, care se va da cel mai mult la examen.La examen se va da din clasele 5-7 si foarte putin din cls 8.Incearca sa faci meditatii, deoarece unii profesori stiu mai bine ce se da la examen. Sper ca te-am ajutat si astept funda :j