| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a, iar in a 10-a urmeaza sa ma mut in Anglia. Momentan mama munceste acolo. Cu profil mate-info, as vrea va rog sa stiu cam cum o sa fie schimbarea dintre licee si mai ales tari, daca o sa fiu acceptata, ce trebuie sa fac etc..

P.S. Am auzit ca invatamantul acolo e mult mai usor, asa ca as fii clasa a 12-a acolo? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ruxandra100 a răspuns:

Buna! Stiu ca nu are legatura cu ce ai intrebat, dar vreau sa te intreb daca esti fana kpop, deoarece am vazut ca numele tau este scris in coreeana.