| Biancaa69 a întrebat:

Sunt intr-o situatie dificila de genul, iubitul meu va pleca in Anglia. Iar eu sunt foarte suparata si tot caut melodii si/sau filme, care sa se potriveasca cu ceea ce patesc. Cam asa ma consolez eu, poate e ciudat dar na. asa ca rugamintea mea ar fi daca stiti melodii sau filme de genul va rog spuneti-mi si mie! DAU FUNDA sad

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Depinde cat timp pleaca.
Fostul meu iubit pleca in Italia si am crezut ca relatia va merge. Iti zic din propria experienta: o relatie la distanta nu rezista
ai nevoie de imbratisari, sarutari, pe cineva aproape, nu de apeluri

| DNSK a răspuns:

La ce nume ai, cu ce intensitate ai scris texul, tu n-ai mai mult de 16 ani. fii linistita ca prietenul tau de +25 se va intoarce si totul va fi ca-n povesti

| IsabelaIssa a răspuns:

Iti plangi singura de mila! De ce sa faci asta cand poti sa iti faci viata frumoasa?

| Mussette a răspuns:

Splendor in the Grass
Brideshead Revisited
The Edge of Love

https://www.youtube.com/watch?v=wiUMA1KOunQ

| Mussette a răspuns:

Incearca si la categoria "Filme&Seriale".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mi se pare total aiurea sa te intristezi singura. straight face Uite-te si tu la comedii.

| dana12848 a răspuns:

Iti place suferinta cum vad))

| DoarSteff a răspuns:

Pai... Melodii pe care le-as asculta eu ar fi:
-Vescan ft. Melania in Poza De Album
-Vescan ft. Elena Eremia in In Dreapta Ta (de fapt asa e mai mult de despartire)
Mda... eu mai ascult si NANE (rap) dar nah, presupun ca nu vrei s-auzi.
Cat despre filme intra pe fsplay.ro in sectiunea pentru filme romantice si alege-ti de acolo (eu nu frecventez deci nu stiu). Succes

| Biancaa69 explică:

Daca aveti ceva de comentat despre intrebarea postata de mine puteti sa va scrieti comentariile pe o foaie si sa v-o bagati undeva la spate. Nu va convine, nu mai dati click pe intrebarea mea. Nu aveti nici un rost aici cei care comentati a prostwinking
Si nu sunt o copila de 16 ani stai linistit, doar ca asa procedez eu, ascult muzica trista si a uit la filme triste. Nu vrei acum sa dau mare petrecere ca-mi pleaca iubitul in Anglia?!winking Daca taceai filozof ramaneai. Fiecare trece peste anumite situatii cum poate, unii nu sunt afectati, altii sunt afectati. La revedere.