| MarinescuIonut a întrebat:

Sunt la un liceu cu profil tehnic si imi doresc sa ma transfer la un liceu cu profil uman. Mentionez ca am si recomandare din punct de vedere medical; cum trebuie sa procedez cu cat timp inainte de a termina acest an scolar trebuie sa fac cerere? Si daca stie cineva in ce consta diferentele? Multumesc!

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Discuta cu angajații de la secretariatul școlii la care esti admis sau doresti sa te transferi. Spor la scoala!