| vio_3774 a întrebat:

suntimpreuna cu cineva de 1 luna.Stiu ca este putin dar eu ma simt alaturi de el de parca am fi de o viata si inca de la inceput el mi-a spus ca s-a atasat de mine, ca se simte bine cu mine, ii place sa stea cu mine si mie la fel si chiar am ajuns sa tin la el mult si aseara mi-a spus ca vrea o pauza ca sa-si dea seama daca ma iubeste ca sa nu stam aiurea impreuna.Pe mine m-a durut f. mult ca mi-a zis asta si mi-am dat seama ca tin mult la el.Nu stiu ce sa fac cum sa procedez acum, sunt foarte trista. Un sfat va rogsad

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Incearca sa afli de ce vrea o pauza. poate a intervenit vreo fosta prietena in viata lui sau pur si simplu nu te mai vrea. totusi incearca sa vorbesti cu el sa afli motivul real