| MEMO a întrebat:

Buna toata lumea.
Am si eu o intrebare, stiu ca e cam stupida dar ma framanta de ceva timp sad.

-Ce pot face ca sa pot scapa de frica de dat(adica mi-e frica sa dau cu pumnu cu ttoata forta) De dat dau dar nu dau cu toata putere pentru ca imi e frica sa nul bag in spital sau ceva de gen sad.
-Credeti car fi bun un pshiatru sau ceva de gen?
-Sau la karate sa-mi controlez forta?

Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Pai in primul rand, daca dai cu toata forta, loveste`l in locuri unde il doare si totusi nu exista riscul de a`i rupe ceva, gen ocoleste zonele precum fata sau coastele. Poti sa ajustezi forta de lovire in functie de om, daca este unul mai solid, mai rezistent, loveste`l cu toata forta, daca este unul mai firav, loveste`l ceva mai usor ca sa nu risti sa-l bagi in spital laughing nah, depinde de la om la om. Dar astea sunt doar niste sfaturi spuse de o fata care obisnuieste sa se bata mai mereu cu baietii pe la scoala laughing asa ca totusi, cred ca ar fi mai bine sa faci karate tongue

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Nu trebuie sa scapi de nimic...bate-i pe toti ce mailaughing HAI memoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowinking

| bianca_1157 a răspuns:

Eu am impresia ca te cam lauzi aicia, inteligenta nu se masoara cu pumnul ci cu capul

| andrada a răspuns:

1. Nu te mai lauda ca prostu'

2. Esti fraier

3. Alta intrebare mai prosteasca nu puteai pune?