| daniela_9291 a întrebat:

toate castile de la mp3 au aceeasi mufa sau sunt diferite? mi s. a strica o casca si nu suport sa stau doar cu una...si cam cat costa castile?

Răspuns Câştigător
| andreiTheDJ a răspuns:

Pai cam da, toate MP3-urile au aceeasi mufa. cele mai performante sunt scumpe dar sunt si la vreo 10 lei prin hypermarketuri la electronice(dar cauta bine caci sunt intr-un loc alea de calculator si in alt loc cele de mp3 sau telefon)funda pls!

| daniela_9291 explică (pentru andreiTheDJ):

Nu stiu ce are, ti.as da funda, dar nu mergethinking

| andreiTheDJ a răspuns (pentru daniela_9291):

Poti incerca si casti de la Nokia(cele cu mufa groasa)caci sunt aceleasi tip.Si eu dinalea am la mp3