| Lullu21 a întrebat:

Tocmai ce am aflat cel mai urit lucru din viata.Deci: prietenul meu are o amica si un amic, iar azi a fost cu verii lui la iaz. Pe la ora 18 si ceva m`a sunat si am auzit ca cineva a transmis pup, si eu l`am intrebat acum, el mi-a raspuns ca nu`i nimic.Si mi-a mai spus ca el cu amica aia cind sau vazut sau pupat pe obraz si au facut poze.Acum eu nu stiu ce sa fac...;( spuneti-mi ceva va rog. fund

5 răspunsuri:
| Lullu21 explică:

Da sunt foarte geloasa, geloasa rau, orice fleac care nu`mi place ma supar rau, dar asta... sunt foarte suparata nu stiu ce sa fac

| dadonexus a răspuns:

Si ce nu are voie omu sa se pupe pe obraz asa de geloasa esti? Insa ai grija cu amica ca nu se stie niciodata mai ales daca e prietena veche.

| dadonexus a răspuns:

SCz ce test vizezi? aloo e lumea reala!

| sCzKun a răspuns:

Asta e un test sa vada daca ai incredere in el.Stai linistita, nu e nimic.Te mai asteapta multe chesti din astea in viata.Fa si tu ceva ce-l enerveaza si o sa-ti dea mai multa atentie happy

| loveispain a răspuns:

Nu trage concluzii pripite poate ca nu e nimic grav si ca el ti.a spus adevarul.acum cea ce ar trebui sa faci u e sa ii intrebi pe veri lui cum au stat lucruile ca nu cumva sa fi facut el ceva nepotrivit pe acolo.eu zic sa te informezi si apoi sa actionezi iar acum nu cred ca ar trebui sa facu mare tevatura pentru un pupic pe obraz dar daca e ceva mai mult de atat ar trebui sa vb serios cu prietenul tau. funda?:d