| popmirgea1999 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa ma fac.Ma simt chiar prost.(v-am mai povestit de amica mea cu care am copilarit impreuna)Ce e asa greu sa schimbe doua vorbe cu mine? Nu i-am gresit cu nimic, nu i-am facut nimic, n-am suparat-o cu nimic.Ma simt chiar prostlaughing)
Oare care e motivul?(ea e de la oras eu de la tara, oare asta o fi cauza, se crede mai "desteapta,bogata, frumoasa ca mine? laughing)Am tot incercat sa nu mai intru sa vorbesc cu ea(si azi i-am transmis sarbatori fericite si am intrebat-o ce face si ea nimic) dar ea nimic. Care o fi cauza?
P.S. NU mai ne-am vazut de cand am copilarit dar chiar si asa oare nu mai ma considera prieten/amic cum vreti sa-i spuneti?(eu am vazut-o pe ea doar pe facebook nu si in realitate si mi se pare o fata de treaba)
Sarbatori fericite

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Probabil are motivele ei. Daca vezi ca nu vorbeste cu tine,evit-o si tu! Daca nu te-ai mai vazut din copilarie cu ea, poti obserba singur ca unele persoane se mai si schimba, nu raman asa cum le sti tu odata cu trecerea anilor.
Prost nu cred ca ai de ce sa te simti...
Mai bine iti vezi de viata ta si nu te mai uiti inapoi, e cel mai bine. Daca ea nu iti spune motivul indiferente fata de tine, nimeni nu poate sti ce este in capul ei si cum priveste ea trecutul!

| xBebee a răspuns:

O sa incep cu ''Sarbatori Fericie si tie''

Si eu am avut aceeasi problema cu amicul meu din copilarie[ sunt fata]. La mine a fost mai dureros pentru ca il placeam.Probabil, a uitat de traznaile copilariei, sau pentru ca are o varsta [ nu mai e copil, poate e o domnisoara] are grija prea tare de imaginea ei.

In general fetele lasa trecutul sa fie trecut.Adica unele nu vor sa isi aminteasca de el.

Sfatul meu e sa o lasi in pace ca e clar ca nu vrea sa vorbiti... o fii avand fitzeeee.

Funditssa/

| popmirgea1999 explică (pentru xBebee):

Dar oare de ce nu vrea sa vorbeasca?laughing)
Prima data a vorbit si acuma...nu desi am intrebat-o de 10 ori ce faci si + ca i-am trimis si un mesaj de Craciun si nici macar un ''mersi'' nu mi-a zis laughing)
Sarbatori fericite

| Teylo a răspuns:

Sarbatori Fericite
Ce astepti?
Ai ceva de pierdut daca nu o bagi tu primul in seama?
Haide, ia atitudine, si asa viata e scurta, lupta daca vrei sa castigi.