| JustSomebody a întrebat:

Tocmai mi-am facut cont pe facebook (acum vreo 30 de minute) si nu am primit nici un mail de confirmare. Contul este facut pe o adresa de email pe care am facut-o inaintea contunul de facebook cu aprox. 10 minute. Daca vreau sa ma loghez, imi da parola incorecta, chiar daca este corecta. Si daca cer sa imi trimita un mail cu o noua parola sau ceva, nu primesc nimic. Ba chiar mi-a aparut ca email-ul pe care sunt conectata nu este acelasi cu cel de pe facebook. Tin sa mentioneaz ca am mai avut un cont pe facebook, dar l-am sters acum un an. Ajutor! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FaraNume26 a răspuns:

Buna. Fa-ti cont pe gmail, si apoi fa-ti cont de facebook, si baga adresa de gmail.Si atunci o sa primesti confirmarea contului de facebook, pe adresa de gmail. Adresele de yahoo astea noi, nu mai sunt bune pentru a primi confirmarea pe ele.

| JustSomebody explică (pentru FaraNume26):

Si cu actualul cont pe care l-am creat acum o ora ce sa fac?

| FaraNume26 a răspuns (pentru JustSomebody):

Pai sterge-l. Si iti faci altul.

| JustSomebody explică (pentru FaraNume26):

Dar cum sa-l sterg din moment ce nu ma pot coneacta, nu pot intra pe el?hee hee

| FaraNume26 a răspuns (pentru JustSomebody):

Nu-i mai faci nimic, il lasi asa.Pt ca nu o sa apara deloc ca fiind adresa cuiva de facebook, pentru ca nu e confirmat.

| JustSomebody explică (pentru FaraNume26):

Multumesc pentru ajutor! :*

| FaraNume26 a răspuns (pentru JustSomebody):

Cu placere! :* Ma bucur ca te-am putut ajuta.