| Heartbeat_9739 a întrebat:

tot eu sunt. baiatul d care imi place era cu cea mai buna prietena a mea si eu i'am spus ca nu mai imi place de el si apoi eu i'am ajutat sa fie impreuna.si acum ei s'au despartit si nu stiu ce sa fac.love struck il ador si nu vreau sa o ranesc pe prietena mea dar nici sa il pierd iar. ce sa fac? help mee! va iubesclove struck

Răspuns Câştigător
| Bubble a răspuns:

Urasc chestiile astea.
Am trecut prin.Cand ma gandesc ca puteam fi eu cu ex-ul ei.pff.da am zis nu.In fine.
Da-l dracului d baiat, iti va parea rau un timp dar apoi vei vedea ca ai facut alegerea corectahappy

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, decizia iti apartinehappy, stiu ca e o decizie cam grea, dar fa ceea ce simti, vb cu prietena ta sa vezi ce spune, sa vezi ce simte pentru acel baiat apoi sa vezi cum ramane cu el, dar oricum nu strica o prietenie frumoasa pentru un baiat, ca baieti sunt cati vrei, dar o prietena adv mai rar.