| Lollittta a întrebat:

Help, acum o saptamana am fost cu un baiat, care ma placea ft mult.
I'am dat papucii dintr-o anume prostie. O zi am fost impreuna. I'am spus ca aveam multe probleme si nu puteam sa fiu si cu el...si a spus ca ma asteapta, si ca o sa aiba rabdare.
Dupa o saptamana, i-am spus ca's gata sa incercam din nou, si el a spus ca deja e cu altcineva si ca o place mult...asta intamplandu-se vineri. L'am inteles, nu m-am suparata, si, azi, sambata aud ca vrea din nou sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el...Am intrebat-o pe prietena mea dc s-au despartit da a spus ca nu stie. Ce sa fac? E din cauza mea? Sa-i spun nu sau da? Eu tin la el.
Funda +vot

4 răspunsuri:
| simi1000 a răspuns:

Cred ca e corect sa va dati o noua sansa big grin adica daca va placeti dc nu?

| Lollittta explică (pentru simi1000):

Pai...da, ai dreptate, mersi de idee.

| simi1000 a răspuns (pentru Lollittta):

NPK, fundita? big grin

| simi1000 a răspuns (pentru Lollittta):

Npk, fundita? big grin