| VanessaVaneeXo a întrebat:

Acum 2 saptamani m-am despartit de iubitul meu. A fost o despartire frumoasa,nu cu injuraturi, jigniri, batai sau altceva de genu.
Ne vedem in fiecare zi la scoala, fiecare isi vede de treaba lui.
Intrebarea e: credeti ca ma mai place? Adica eu nu stiu ce sa zic..Am fost impreuna pentru ca mie imi placea de el si lui de mine...Nimic serios, suntem mici tongue ..Relatia a durat 1 luna
Funda!

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Nu e deloc devreme pentru o relatie serioasa, dar conteaza si persoanele.Pana la urma te afli in perioada adolescentei, deci nu ve avea parte de ceva extrem de reusit.
Cand unui baiat ii spui Pa!, el ia totul ca atare si nu se opune psihic ideii acesteia.Presupun ca totusi relatia si sentimentele nu au mereu acelasi capat, deci merita sa mai incerci o relatie cu el.
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E zic ca e mai bine sa-l uiti, un baiat care te place nu te injura si nu e violent

| VanessaVaneeXo explică (pentru mona):

Really? Citeste inca o data!

| mona a răspuns (pentru VanessaVaneeXo):

Scuze pt.neatentie,v-ati placut si probabil va mai placeti ati fost impreuna, v-ati despartit frumos, sunteti amici...eu zic ca sanse ar fi ca pe viitor sa fiti din nou impreuna

| LineGuide a răspuns:

Cati ani aveti?

| VanessaVaneeXo explică (pentru LineGuide):

14..si 15

| LineGuide a răspuns (pentru VanessaVaneeXo):

Nu e deloc devreme pentru o relatie serioasa, dar conteaza si persoanele.Pana la urma te afli in perioada adolescentei, deci nu ve avea parte de ceva extrem de reusit.
Cand unui baiat ii spui Pa!, el ia totul ca atare si nu se opune psihic ideii acesteia.Presupun ca totusi relatia si sentimentele nu au mereu acelasi capat, deci merita sa mai incerci o relatie cu el.
Mult noroc!

| Viatapepista a răspuns:

Asta trebuie sa-ti dai tu seama prin gesturile lui. Te priveste, oarecum melancolic, ganditor? Sta mult prin preajma ta? Sunt mici gesturi care il dau de gol.