| anonim_4396 a întrebat:

Acum va cer parerea. Credeti ca ar fi bine sa fiu cu un baiat din Bucuresti( eu sunt din Galati)? Credeti ca ar merge? Chestia este ca amandoi tinem mult unul la celalalt. Pls, help me!

Răspuns Câştigător
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna Stirbici, revenind la intrebarea ta, ti-o spun din propria experienta ca nu va merge sau va fi ceva frumos la inceput dupa care totul se spulbera.Cauzele sunt in numar infinit: el isi gaseste o alta, posteaza poze pe retele de socializare cu respectiva,apoi iti spune ca nu crede in relatia voastra datorita distantei. Bineinteles, se intampla si minuni, tot de scurta durata.

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| Allyiee a răspuns (pentru emabrumareanu29):

Avand in vede raspunsul tau, ce treaba are cu intrebarea mea? Eu incerc sa ma lamuresc si tie iti arde de VENITURI SUPLIMENTARE...

| Panda a răspuns:

Sincer nu are cum sa mearga...