| TreiSurori a întrebat:

Credeti ca o fata este usuratica daca aduce acasa un baiat pe care abia l-a cunoscut dar nu fac sex si nu au sentimente unul fata de celalalt - amandoi sunt intr-o relatie,?

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Dovedeste cel putin superficialitate sau nepasare. Daca vrei sa construiesti o casa solida, nu-i surpi singura fundatia.

| mona a răspuns:

Nu cred ca fata este usuratica daca aduce acasa un baiat si nu intretin relatii sexuale

| Renard a răspuns:

O fătă uşuratică pentru oricine cred că are diverse forme depinzând desigur de ochiul său critic. Pornind de la "păcatul cel mai mare", sexul, apoi sărutul, relaţii cu mai multe persoane, etc. Eu, cum sigur sunt convins că şi marea majoritate a oamenilor secolului vitezei considerăm că o fată nu este uşuratică dacă aduce acasă un băiat pe care abia l-a cunoscut, totuşi, de ce l-a adus acasă? tongue Sunt într-o relaţie dacă ei realizează după întâlnirea respectivă cât de mult se plac. Naivii, răutăcioşii, invidioşii pot vedea şi o crimă, treaba lor.

| consilierultau001 a răspuns:

Nu nu are de ce sa fie considerata usuratica, este un mod de a-si exprima dragostea sau afectiunea. si chair daca ar face sex, care este problema daca tu simti asta nu cred ca este ceva anormal.

| neutrino a răspuns:

Nu este o fata usuratica, ci un om esuratic, atata timp cat aduce acasa o persoana pe care nu o cunoaste suficient.

| Azµre a răspuns:

N-are treabă sula cu prefectura. Sunt amici nimic mai mult!

| MrAnderson a răspuns:

Pai...adusul acasa nu inseamna inselat. Daca esti intr-o relatie cu un cineva, nu inseamna ca nu mai ai dreptul sa ai prieteni. Cine iti cere asta, nu-ti merita sentimentele.

| BSwwatch a răspuns:

Sigur ca nu este considerata usuratca.Ciudata intrebare, ciudat omul care ti-ar fi spus ca esti usuratica.

| PurceluAtomic a răspuns:

Nu, n-are nicio treaba

| ChristopherE a răspuns:

Nu cred ca e usuratica, dar cred ca trebuie sa fie mai atenta cu adusul baiatului acasa.

| Eli2000 a răspuns:

Depinde si de varsta. Daca este 17, 18… ani, atunci n inseamna ca e usuratica, dar daca e 13, 14, 15, 16 ani cam dawinking Bn, nu e o regula, pentru ca chiar poate fi dragoste, cum vedem in atatea filme!