| laura915 a întrebat:

Buna TPU..acus e ziua fratilor mei si unu implineste 17 iar celalalt 8..va rog dati-mi niste idei de cadouritongue

Răspuns Câştigător
| HeartOfLilith a răspuns:

Buna.Dupa parerea mea cred ca celui mic a-i putea sa ii iei o jucarie sau ceva de imbracat.e mai simplu.e la varsta la care nu prea are pretentii de cadouri. In schimb fratelui tau de 17 ani a-i putea sa ii iei ceva amuzant..simbolic. de exemplu a-i putea sa ii cumperi unul din tricourile de genul cu mesaje funny pe ele..sau daca esti mai apropiata de el.a-i putea de asemenea sa ii inramezi o fotografie cu voi 2..sunt foarte multe optiuni. Daca e iubitor de muzica..cumpara-i un CD cu trupa favorita. Succes in gasirea cadoului potrivit. Te pup!

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti sa le dai un breloc fantezie cu ceas care merge si la 8 si la 17 ani. Ceva de genulhttp://www.crownfashion.ro/......ort-808480

| hermaneddy a răspuns:

Cate un ceas pentru fiecare. pentru cel mare unul mai serios si pentru cel mic unul colorat si funny