| andreicaia99 a întrebat:

Vine ziua fetei pe care o plac dati-mi idei de cadouri speciale implineste 13 ani

Răspuns Câştigător
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey puppy dog eyes cel mai dulce mai simplu si mai apreciat gest : O FLOARE ♥ un buchetel mic de trandafiri albi, daca sunteti prieteni sau rosu daca sunteti impreuna, este cel mai bun cadou puppy dog eyes ♥ Nu are sens sa ii cumperi lucruri materialewinking! poti da multi bani pe niste lucruri care nici nu stii daca iii plac puppy dog eyes Cu florile in schimb merge 100 % puppy dog eyes

Te pup puppy dog eyes si sper sa aprecieze indiferent de ce vei alege intr-un final sa ii iei :o♥ love struck!

| andreicaia99 explică (pentru 00SweetTweety00):

Da-mi si mie id tau daca vrei

| Mwha a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Florile se ofilesc dupa doua-trei zile, in schimb obiectul ala material o sa ramana mereu.

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru andreicaia99):

Okeywinking ti-l dau prin mesajwinking! ♥

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru Mwha):

Da ma nene, dar florile sunt cel mai sincer gestwinkingpuppy dog eyes

| Mwha a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Florile sunt pentru femei. Daca o sa.i dea asa ceva o sa.l creada un ciudat, sweety.

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru Mwha):

Nu este adevaratwinking! Eu am 14 aniwinking si daca mi-ar oferi un baiat flori, as considera gestul ca fiind unul dulce si simpluwinking! Si plus am vorbt cu el pe mess, si am vazut cum sta treaba cu tipa respectiva tongue!

| Mwha a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Este ciudat si dubios sa dai flori unei copile de 13 ani. Nu-mi pasa ca-ti da biografia lui si a tipei pe mes tongue

| andreicaia99 explică (pentru 00SweetTweety00):

Azi m-am intalnit cu ea si am rezolvat daca vrei detalii intra pe mess

13 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

O papusa Barbie happy

| Mwha a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi un lantisor cu semnul forever ( ∞ ), sunt sigura ca o sa-l pastreze mereu.winking

| Galatz a răspuns:

Pai sa vedem...
1.Un trandafir rosu
2.O ciocolata
3.O papusa (doar daca vrei).

| Pandemic a răspuns:

Pai... ii poti cumpara o bratara, sau un lantisor, sau daruiestei o floare si spune-i cat tii la ea.