| TeoElenys a întrebat:

Am 1, 73 inaltime si 66 de kilograme. Sunt grasa pentru inaltimea mea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 3 kg in plus, insa ce reprezinta pentru tine "grasa"? Eu zic ca esti mai mult decat perfecta, cu o greutate optima, adica nici foarte slaba, dar sa nu treci peste norme.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Uita-te in oglinda. Daca ai colacei esti grasuta daca nu nu esti. Depinde si de structura scheletului.

| corbulalbrosu a răspuns:

Grasa NU, insa grasuta DA deoarece ai in plus vreo 4-5 kg

| MelissaAdela a răspuns:

Ca sa afli greutatea ta necesara trebuie sa scazi din inaltime 10 cm :p