| VaneaxDD a întrebat:

Buna TPU am 14 ani 170cm si 71 kg cum credeti ce still mi se potriveste rapp daca nu spuneti-mi altul care credeti cami va sta bine eu sunt putin plinut dar sunt agresiv si nu sunt timid de loc
am o frizura tot si ea agresiva

4 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Cred ca esti ceva de speriat. Si da, stilul tau ar fi unul RAP... Apuca-te sa faci si texte si esti Boss.

| prizeFTW a răspuns:

Jah..Lumea nu prea mai inghite asa ceva in ultima vreme.Adica mi se pare putin rupt de realitate stilul asta fara suparare.Incearca sa te imbraci cu ce se poarta, adica bro, daca-ti vine bine, e in pas cu modawinking. Poate sa fie cea mai scumpa haina din lume daca pe tine sta ca pe gard no way! Fa putin sport si slabesti.Moo,oricum,sportul nu te face doar sa arati mai bine, sportul este sanatatea in sine.

| VaneaxDD explică (pentru prizeFTW):

Am sllabit 10 kg aveam 81

| Alinn98 a răspuns:

Stai stai stai...din ce ai zis, frizura ta agreseaza oameni si tu esti un civil de 14 ani care se apuca de cantat? Perfect! Ia-ti tricou roz si belciug si spor. Sa nu crezi ca sunt "agresiv" dar na... si, btw. "xD" nu e marca ta ok? Folosestel macar cum trebuie.