| NothingGoods a întrebat:

Buna TPU...am 14 ani si de un timp am o problema la spate, si anume: Cand ma misc bruss/rapid sau cand dau usor palme pe partea dreapta, sus a spatelui ma simt ca si cum as fi ars..Stiti ce ar putea fi? Aveti vreo recomandare? Multumesc big grin

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Eu de vreo 14 luni ma confrunt cu o situatie asemanatoare, eu stiu ce am, dar n-are importanta.Du-te la un medic bun.Nu fii prost sa te plimbi pe la 4 medici fiecare care crede total altceva sau care se apuca de ras ca nu stie ce sa treaca(o spun din experienta proprie)