| Mrr_Añña_1982 a întrebat:

Buna tpu....am 15 ani si sunt din constanta si ieri seara, mai exact pe la ora 18:15 am fost drogata.Nu puteam sa mai vad bine..imi dadea cu filme dupa 2 minute. Vedeam ca ma misc foarte lent si eram panicata. Intr-un final am ajuns acasa dar nu am zis nimic nimanui. prietenul mi.a dat sfaturi ce puteam face in momentul acela.

intrebarea este: ce am fumat?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 141414 a răspuns:

Etnobotanice (cred) daca miroseau ca plastilina...(ma rog, poate doar mie mi se pare ca miros asa) a sintetic si te-a tinut vreo 20-30 de minute sau marijuana daca miroasea a iarba si te-a tinut mai mult... dar marijuana iti da mai chill

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Greșit; întrebarea corectă este „ce ai băut"? Răspunsul nu-l știm, dar putem bănui.

| cristimihailov a răspuns:

Sanatatea ti-ai fumat-o sad

| Mrr_Añña_1982 explică:

Acum ma simt normal...dar intr.un fel imi este teama

| youknowimallaboutthatbass a răspuns:

Salvie, Mary J...nu stiu.