| Costel88 a întrebat:

Am 16 ani, 1.70 si 70 de kg. Am burta si sunt si cam scund dupa parerea mea, as vrea sa slabesc. Imi puteti spune si mie ceva o dieta si niste exercitii, vreau niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| RocketShip a răspuns:

Ohoo normal ca ai burta. eu am 1.75 la 16 ani si 65 de kg si tot am putina burta. imi inchipui ca esti destul de plinut. incearca o dieta bazata pe lactate si fructe multe te vor ajuta sa arzi calorii. mai iesi la alergat prin parc. sari coarda. fa sport happy
Si sub nici o forma NU TE INFOMETA!

2 răspunsuri:
| DianaBtw a răspuns:

Heii. Nu iti trebuie neaparat o dieta. las-o mai usor cu mancarea si incearca niste salate. http://infit.ro/exercitii-de-slabit/ - si aici gasesti niste exercitii. :*

| deea9797 a răspuns:

Incearca dieta Dukan. A incercat-o o verisoara si a mers de minune. Caut-o pe net si urmeaz-o indeaproape.